English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

T-shirts

Przedział wiekowy
Purchase options
Color
Brand
Line
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

T-shirty dziewczęce 2-7 lat

W garderobie każdej małej dziewczynki przydadzą się dziewczęce bluzki z krótkim rękawem. Koszulki na krótki rękaw dla dziewczynki, to przede wszystkim wygoda. T-shirt może posłużyć jako podkoszulka, gdy przedszkolak wybiera się na zabawę w chłodny dzień. Sprawdzi się także jako element stroju letnią i wiosenną porą.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także t-shirty dziewczęce w różnych kolorach, gładkie i ozdobione uroczymi aplikacjami.

Nasze dziewczęce bluzki z krótkim rękawem będą idealne na podwórko do przedszkola, szkoły, także na zajęciach z wychowania fizycznego. Odpowiedni t-shirt dla dziewczynki w połączeniu z eleganckim sweterkiem lub marynarką utworzy zestaw idealny np. na obiad u babci.

Proponujemy koszulki dziewczęce z krótkim rękawem w rozmiarach 92-128, idealne na dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Staramy się, by oferować Państwu produkty tylko najwyższej jakości, które będą bardzo trwałe, a przez to długo posłużą dziecku.

Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym 5.10.15.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support