English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Hoodies & Jumpers

Purchase options
Color
Brand
Line
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Bluzy dla dziewczynek 2-7 lat

Bluzy dla dzieci, to bardzo przydatna rzecz w dziecięcej szafie. Może zastąpić kurtkę w cieplejszy dzień lub chronić przed zimnem w czasie lepienia bałwana. Bluzę można szybko ubrać. Jest bardzo wygodna i nie krępuje ruchów dziecka.

W zależności od Państwa oraz dziecka preferencji, oferujemy rozpinane bluzy dla dziewczynek (zapinane na suwak lub guziki) oraz wkładane przez głowę. Do wyboru mają Państwo bluzy z kapturem i bez, gładkie, z delikatną grafiką lub ozdobione wizerunkiem dziecięcych bohaterów.

Buzy dziewczęce z naszego asortymentu, to nie tylko bluzy sportowe dla dziewczynek. Wybrane modele mogą z powodzeniem zastąpić dziewczęcy sweterek lub marynarkę. Wygodny suwak umożliwi szybkie ubieranie i rozbieranie dziecka. Jest to szczególnie istotne przy mniejszych dzieciach, które nie potrafią cierpliwie czekać, aż rodzic zapnie wszystkie małe guziczki.

W naszym sklepie znajdą Państwo bluzy dziewczęce w rozmiarach 92-128. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support