English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Coats & Jackets

Przedział wiekowy
Purchase options
Color
Brand
Line
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Kurtki dziewczęce 2-7 lat

Na chłodne dni niezbędnym elementem odzieży każdej kilkulatki jest kurtka dziewczęca. Bez niej wyjście z domu jesienią, zimą, ale także wczesną wiosną staje się niemożliwe. Ale kurtka, zwłaszcza przeciwwiatrowa i przeciwdeszczowa, to przydatna odzież także latem. Stąd kurtki dla dziewczynek, tworzą osobny dział w naszym sklepie.

W swojej ofercie posiadamy kurtki wiosenne dla dziewczynek, jak również zimowe kurtki dziewczęce i kurtki jesienne. Dla dziewczynek w wieku przedszkolnym oferujemy także pelerynki przeciwdeszczowe. W sklepie internetowym pojawia się także parka dla dziewczynki, idealna w zimowe dni, płaszcz dziewczęcy oraz kurtki przejściowe dla dziewczynki, w tym także tzw. bomberka.

W asortymencie posiadamy także kurtki narciarskie dziewczęce oraz spodnie na narty dziecięce. Sprawdzą się na górskich stokach, ale także na podwórku, gdy przedszkolak będzie szalał na sankach pod domem.

W naszym sklepie kupią Państwo wysokiej jakości kurtki dla dziewczynek w rozmiarach 98-128. Zapraszamy do zakupów!

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support