English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Bedding/Towels

Category
Purchase options
Color
Brand
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Pościel i ręczniki dla dziewczynki 2-7 lat

Sen pozwala dzieciom zregenerować się po atrakcjach dnia. Jednocześnie daje głowie małego człowieka czas na to, by przyswoić nowo nabyte umiejętności. By noc przebiegała spokojnie, ważne są dla małych dzieci wieczorne rytuały związane z kąpielą i zasypianiem.

Do mycia potrzebne są odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji dzieci, jak również zabawki, które kąpiel w wannie lub prysznic pozwolą zamienić w kolejną przygodę. Nie może zabraknąć także odpowiedniego ręcznika.

Kolorowe, wzorzyste i te z wizerunkiem popularnych bohaterów ręczniki dziecięce znajdą Państwo w niniejszym dziale naszego sklepu. Miłe w dotyku, bardzo chłonne z dobrej jakości materiałów ręczniki usprawnią wieczorne rytuały kąpielowe każdego dziecka. W swojej ofercie znajdzie się również ręcznik ponczo dla dziewczynki.

Kolejnym ważnym krokiem wieczornych rytuałów jest zasypianie. Niektórym dzieciom wystarczy buziak i zapalona lampka, inne potrzebują kołysanki lub bajki na dobranoc. Ale wszystkie łączy jedna rzecz. Każda mała dziewczynka lepiej zaśnie, gdy będzie mogła wtulić głowę w miłą poduszkę i przykryć się kołdrą z ulubionym bohaterem.

Taką też pościel dla dziewczynki oferujemy Państwu w naszym sklepie. W ofercie znajdzie się pościel dziewczęca w modnych, kolorowych wzorach.

Zapraszamy do zakupów!

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support