English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Shorts

Category
Purchase options
Color
Brand
Product.age_all
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Spodenki chłopięce 2-7 lat

Krótkie spodenki dla chłopca, to podstawa letniej garderoby małego przedszkolaka i ucznia. Wybierać mogą Państwo z krótkich jeansów, lnianych szortów chłopięcych i innych klasycznych krótkich spodenek, wśród których znajdą Państwo bermudy chłopięce, ale także klasyczne szorty chłopięce.

Oferujemy również granatowe krótkie spodenki dla chłopca, które sprawdzą się genialnie, jako spodenki gimnastyczne do szkoły. W naszej ofercie znajdą Państwo także zestawy gimnastyczne (spodenki na wf, t-shirt, worek na buty).

Nasze szorty chłopięce mogą Państwo skompletować z dostępnymi w naszym sklepie t-shirtami i bluzkami chłopięcymi. Z ofertą mogą się Państwo zapoznać na odpowiednich działach naszego sklepu.

Spodenki chłopięce 5.10.15. cechują wysokogatunkowe materiały, ciekawe wzornictwo i staranność w wykonaniu. Staramy się także, by ceny naszych produktów były dla Państwa atrakcyjne. Zachęcamy do skorzystania z naszych wyprzedaży i promocji sezonowych. Poza nimi mogą Państwo skorzystać z oferty Outletu, w którym oferujemy produkty pozasezonowe w wyprzedażowych cenach przez cały rok.

Życzymy udanych zakupów!

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support