English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Paski/szelki

Color
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Paski i szelki chłopięce 2-7 lat

Szelki chłopięce, to bardzo elegancki, a jednocześnie praktyczny dodatek do garderoby małego chłopca. Po pierwsze połączony z wizytowymi spodniami i białą koszulą dodaje całemu strojowi elegancji. Będzie równie dobrze prezentować się z najprostszymi jeansami.

Z drugiej strony szelki chłopięce świetnie podtrzymają każde spodnie, które są nieco za duże dla małego chłopca.

Poza szelkami, także paski dla dzieci pomogą utrzymać garderobę na właściwym miejscu. Paski dla chłopców są również częścią naszego asortymentu.

Zachęcamy do poświęcenia chwili na zapoznanie się z naszą ofertą. Więcej informacji na temat każdego produktu otrzymają Państwo po kliknięciu w jego ikonę. Jeśli poszukują Państwo innych produktów dla małego chłopca, zapraszamy do przejrzenia pozostałych działów naszego sklepu. Oferujemy wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Po produkty typowo sezonowe zapraszamy dodatkowo do naszego Outletu. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie internetowym.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support