English enEUR Choose language
Choose language:
en pl
Choose currency:
EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Kolekcja Wiosna / Lato 2016

Pastelowe kolory w połączeniu z neonowymi akcentami oraz szalenie modnymi melanżami to sygnatura nowej kolekcji marki 5.10.15. na sezon wiosna/lato 2016.

Kolekcja 5.10.15. wiosna/lato to połączenie innowacyjnych jakości i detali z nowoczesnymi formami w różnych odsłonach stylistycznych.

Kolorystyka kolekcji jest zbudowana na kolorach delikatnych oraz melanżach monochromatycznych, które stanowią idealne tło kontrastujące z barwami zastosowanymi w akcentach. Użyte w kolekcji kolory dają nam nieskończone możliwości łączenia w stylizacje.

Wykończenia dzianin i tkanin zastosowanych w kolekcji są wyszukane a sama jakość materiałów jest elementem zdecydowanie wyróżniającym kolekcje.

Nowoczesne druki nadają humorystyczny kierunek mocno wpisany w dziecięcą stylistykę, ale też determinują wyjątkowość estetyczną i odpowiadają na aktualne trendy w modzie.

W kolekcji pojawia się styl sportowy, casual i formalny co daje ogromne możliwości na stworzenie nowoczesnej dziecięcej szafy.

OK

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.