English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Joggers & Leggins

Purchase options
Color
Brand
Line
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Legginsy i dresy młodzieżowe dla dziewczynki 8-12

Niezależnie od wieku, legginsy i dresy dziecięce, to najwygodniejsza odzież dla małej dziewczynki. Dresy młodzieżowe będą genialne do aktywności sportowych, natomiast legginsy połączone z tuniką, koszulą lub swetrem sprawdzą się do szkoły, podróże, spotkania rodzinne.

W naszej ofercie znajdą Państwo legginsy dla dziewczynki w wielu modnych wzorach i kolorach. Posiadamy klasyczne i bardzo praktyczne czarne, granatowe i szare legginsy dziewczęce. Połączone z elegancką tuniką lub przedłużaną koszulą, świetnie sprawdzą się, jako strój na wyjątkową uroczystość.

Z kolei dresy dla dziewczynki połączone z koszulką z krótkim rękawem lub bluzą będą znakomite na zabawę na świeżym powietrzu, uprawianie sportów, czy zajęcia wychowania fizycznego w szkole.

Oferujemy legginsy i dresy dla dziewczynek, w zależności od modelu, w rozmiarach 98-140. Proponujemy odzież ozdobioną wizerunkiem popularnych bohaterów dziecięcych oraz delikatne aplikacje.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support