English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Bedding/Towels

Category
Purchase options
Color
Brand
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Ręczniki i pościel młodzieżowa dla dziewczynki 8-12 lat

Dzieci, które zaczynają edukację szkolną, małymi krokami zaczynają swoją podróż w świat dorosłych. Nim do niego dotrą, czeka ich jeszcze wiele zmian i nauki. To, co na pewno ulegnie zmianie w tym czasie, to preferencje i upodobania. Mała dziewczynka coraz mniej będzie chciała otaczać się misiami pluszowymi, a coraz częściej doroślejszymi przedmiotami. A wśród nich są oczywiście przedmioty codziennego użytku.

Nalezą do nich między innymi pościele i ręczniki młodzieżowe. W sklepie 5.10.15. znajdą Państwo niejeden komplet pościeli młodzieżowej (poszewka na kołdrę i poduszkę).

Proponujemy 3 warianty wzorów. Po pierwsze pościele z popularnymi i ulubionymi bohaterami dzieci. Drugi wariant, to pościel młodzieżowa, z wzorami docierającymi do uczniów starszych klas. Trzeci wariant, to komplety pościeli w dojrzalszych wzorach, odpowiednich dla dziewczynki, ale także nastolatki i młodej kobiety.

Dokładamy starań, by nasze produkty charakteryzowała wysoka jakość wykonania. Mamy nadzieję, że dzięki temu będą służyły Państwa dzieciom przez długi czas.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support