English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Backpacks/Bags

Purchase options
Color
Brand
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Plecaki młodzieżowe i akcesoria dla dziewczynki 8-12 lat

Plecaki szkolne, to nieodzowne i jednocześnie konieczne wyposażenie uczniów szkoły podstawowej. Dlatego nasza oferta uwzględnia także plecaki młodzieżowe dla dziewczyn w wieku wczesnoszkolnym. Wśród nich znajdą Państwo lekkie, wytrzymałe i bardzo praktyczne plecaki, w których każda młoda uczennica będzie mogła schować swoje podręczniki szkolne.

Oferujemy modne plecaki do szkoły. Także plecaki na kółkach na wypadek, które pozwolą dziecku ciągnąć książki na wygodnych kółkach.

Dla dziewczynek dopiero rozpoczynających naukę oferujemy plecaki szkolne z wizerunkiem ulubionych bohaterów. Dla nieco starszych proponujemy bardziej klasyczne i młodzieżowe wzory i kolory.

Uzupełnieniem naszych plecaków będą oferowane przez nas piórniki i worki na buty, które będą znakomitym miejscem do przechowywania butów na gimnastykę.

Staramy się, by nasze produkty były najwyższej jakości, dzięki czemu będą mogły służyć Państwa dzieciom przez dług czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów w naszym sklepie!

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support