English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Hoodies & Jumpers

Purchase options
Color
Brand
Line
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Bluzy młodzieżowe dla chłopców 8-12 lat

Fajne bluzy młodzieżowe, to obowiązkowy element garderoby każdego chłopca w wieku wczesnoszkolnym. Są idealne na zajęcia do szkoły, ale także do wykonywania wszelkich aktywności sportowych poza domem. Ciepłe bluzy chłopięce zapewnią ciepło w chłodne dni, zastąpią kurtkę, gdy temperatura na to pozwala, a do tego będą świetnie wyglądać.

W naszej ofercie znajdą Państwo bluzy sportowe dla chłopców (rozpinane i nierozpinane), ale także dzianinowe bluzy, które z uwagi na krój z powodzeniem mogą zastąpić lekką kurtkę lub sweterek.

Nasze bluzy młodzieżowe, to atrakcyjne wzory, których nie powstydzi się uczeń pierwszej, trzeciej ani szóstej klasy szkoły podstawowej. Proponujemy atrakcyjne wzornictwo. Od stonowanych kolorów i klasycznych fasonów, po bardziej rzucające się w oczy nadruki z ciekawym wykończeniem. Duży wybór sprawi, że będą Państwo w stanie znaleźć coś idealnego dla swojego dziecka.

Życzymy udanych zakupów.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support