English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Backpacks/Bags

Color
Brand
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Plecaki młodzieżowe dla chłopca 8-12 lat

Plecaki szkolne, to nierozłączny gadżet każdego ucznia. Umożliwiają wygodne przeniesienie książek i zeszytów, a jednocześnie potrafią sprawiać radość małych chłopcom porównywalną z nową zabawką. Z kolei plecaki młodzieżowe powinny być nie tylko praktyczne na tyle by nosić wszystkie podręczniki, ale także modne i atrakcyjne.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo plecaki do szkoły w różnych kolorach i wzorach. Zaczynając od kolorowych tornistrów ozdobionych wizerunkiem popularnych bohaterów (dla młodszych chłopców). Po plecaki szkolne dla chłopców w starszym wieku, ceniących sobie bardziej subtelne i mniej ekstrawaganckie kolory i grafiki. Znajdą Państwo u nas także plecaki szkolne na kółkach popularne wśród uczniów szkoły podstawowej oraz bardziej klasyczne plecaki szkolne dla chłopców (usztywniane).

Plecak szkolny mogą Państwo uzupełnić dobierając worek na buty, który przyda się na zajęcia sportowe w szkole oraz piórnik, przydatny w czasie zajęć szkolnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Życzymy udanych zakupów.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support