English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Dodatkowy Rabat -15%Z nową kolekcją Wpisz kod: JZ18

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
mask

Strefa przyszłej mamy

Produkty dla ciężarnych i mam

Okres ciąży i połogu, to bardzo szczególny czas dla kobiety. Rośnie w niej nowe życie, a to powoduje wiele zmian, zarówno w jej życiu, jak i ciele. Chcąc uprzyjemnić i nieco ułatwić ten czas, zapraszamy do skorzystania z naszego działu Strefa przyszłej mamy.

Jest to sekcja naszego sklepu dedykowana przyszłym mamom. Można w nim znaleźć wszystkie te artykuły, które będą niezbędne w czasie ciąży, ale także w okresie połogu i karmienia piersią.

Mamy znajdą tutaj odzież ciążową, nadającą się także do karmienia piersią. Poza odzieżą dysponujemy bielizną ciążową, odpowiednią dla zmieniającego się ciała kobiety i mamy karmiącej. A jeśli o karmieniu mowa, w ofercie znajdują się także poduszki ciążowe, idealne nie tylko, gdy dziecko rozwija się w brzuchu mamy, ale także do późniejszego karmienia piersią.

Ważną częścią Strefy przyszłej mamy jest oferta artykułów higienicznych, dedykowanych okresowi połogu. Wśród oferowanych produktów znajdują się podkłady i bielizna poporodowa, wkładki laktacyjne, osłony brodawek i jeszcze inne.

Nie możemy zapomnieć o torbach, organizerach i nosidełkach. To również ważny element działu naszego sklepu dedykowanego przyszłym mamom.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support