English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Socks/Tights

Płeć
Przedział wiekowy
Category
Purchase options
Color
Brand
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Skarpetki i rajstopy dla niemowląt

Rajstopy i skarpetki niemowlęce, to ważne elementy dziecięcej garderoby. Skarpetki dla niemowlaka, to produkt niezbędny cały rok, gdy chodzenie boso lub w sandałach nie wchodzi w grę. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo skarpetki dla najmłodszych dzieci w rozmiarach od 9/11.

W swojej ofercie uwzględniliśmy skarpetki antypoślizgowe (tzw. skarpetki z ABS), które chronią dziecko przed poślizgnięciem się. Dla dzieci, które dopiero zaczęły poznawać otaczające je świat przewidzieliśmy edukacyjne skarpetki z gumową podeszwą, dzięki której raczkowanie i pierwsze kroki będą łatwiejsze. Oczywiście w ofercie znajdują się także klasyczne skarpetki niemowlęce. Mogą Państwo wybrać z szerokiej gamy kolorów i wzorów.

Poza skarpetkami oferujemy Państwo rajstopki niemowlęce. Rajstopy dla niemowląt, to nie tylko element garderoby dziewczynek noszących sukienki i spódniczki. To niezbędna część garderoby każdego dziecka w okresie zimowym. Proponujemy klasyczne jednokolorowe, jak również wzorzyste rajstopy niemowlęce.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support