English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Łóżeczka turystyczne

Przedział wiekowy
Płeć
Brand
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Łóżeczko turystyczne

Łóżeczko turystyczne dla dziecka, to bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które często podróżują ze swoim dzieckiem. Jeśli do tego łóżeczko turystyczne wyposażone jest w akcesoria, takie jak przewijak, moskitiera, pałąk z zabawkami, czy pojemniki na pieluchy i kosmetyki, nocowanie poza domem będzie tak samo komfortowe, jak w domu.

Stąd też jesteśmy przekonani, że łóżeczka turystyczne dla dziecka z oferty naszego sklepu przypadną Państwu do gustu. W naszym asortymencie posiadamy łóżka turystyczne dla dzieci, które można bardzo szybko rozłożyć i złożyć.

Znajdą u nas Państwo także łóżeczko dostawne, które z powodzeniem zastąpi klasyczne łóżeczko turystyczne dla noworodka lub niemowlaka. Można je wykorzystać także w domu, zastępując nim sztandarowe łóżko dziecięce. Turystyczne potrzeby zaś spełni pełna mobilność oferowanych przez nas łóżeczek dostawnych.

Uzupełnieniem powyższej oferty będą wygodne materace dziecięce. Znajdą Państwo u nas materacyk do łóżeczka turystycznego oraz klasyczny materacyk do łóżeczka dziecięcego, w jakim dziecko śpi w domu. Oferujemy także ortopedyczny materac do łóżeczka.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support