English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Joggers & Leggins

Płeć
Przedział wiekowy
Purchase options
Color
Brand
Line
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Legginsy i dresy niemowlęce

Dresy niemowlęce są jednym z najwygodniejszych strojów na co dzień dla najmniejszych dzieci. Nie krępują ruchów, mogą być ciepłe z polarem lub lekkie i zwiewne.

Dresy dla niemowląt nie muszą wyglądać, jak klasyczne szare sportowe spodnie. W ofercie sklepu 5.10.15. mogą Państwo wybrać dresik dla niemowlaka w wielu kolorach i wzorach.

W naszym asortymencie znajdą Państwo także najwyższej jakości dresowe komplety dla niemowląt. Wybrać można dresik niemowlęcy dwuczęściowy (bluza i spodnie) i trzyczęściowy (bluza, spodnie i body lub koszulka).

Dodatkowo w ofercie sklepu 5.10.15. dla dziewczynek w wieku niemowlęcym znajdą Państwo także getry/legginsy niemowlęce. Proponujemy modele typowo sportowe oraz bardziej uniwersalne, nadające się także do okazjonalnej sukienki. W naszym sklepie znajdą też Państwo getry ze spódniczką oraz komplety niemowlęce tunika lub body i legginsy.

W naszym sklepie mogą się Państwo zaopatrzyć w rozmiary od 56 do 92. Zapraszamy do zakupu.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support