English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Hats/Scarves/Gloves

Czapki, apaszki i rękawiczki dla niemowląt 0-2 lata

Czapka i szalik dla niemowlaka oraz rękawiczki jednopalczaste, to bardzo ważne elementy garderoby dziecka. Chronią maluszka przed zimnem, a starszym niemowlakom umożliwiają radosną zabawę w chłodny dzień.

W ofercie sklepu 5.10.15. znajdą Państwo czapki zimowe dla niemowląt idealne na spacer w mroźne dni, ale także czapki niemowlęce na okresy przejściowe. Do tego chusty i kapelusiki na lato oraz czapeczki dla noworodka. Dla najmłodszych dzieci przewidzieliśmy nakrycia głowy wiązane pod szyją, dzięki czemu nie spadają z główki wiercącego się maluszka.

Poza czapkami zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szalików niemowlęcych. Gruby szalik dla niemowlaka lub komin przyda się w czasie zimowej zabawy, a apaszka dla niemowlaka ochroni szyję także tych maluchów, które jeszcze samodzielnie nie siedzą.

Odpowiedni ubiór na zimne dni uzupełniają rękawiczki niemowlęce. W naszym asortymencie znajdują się rękawiczki jednopalczaste oraz bez palców dla najmłodszych niemowląt.

Nasze czapki, rękawiczki i szaliki dla niemowląt ochronią najmłodsze dzieci przed wyziębieniem, dzięki czemu nawet zła pogoda nie zepsuje rodzinnego spaceru.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support