English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Karmienie

Karmienie niemowląt akcesoria

Zarówno dla mam karmiących swoim mlekiem, jak i tych żywiących niemowlę mieszanką, przygotowaliśmy akcesoria ułatwiające karmienie niemowląt. Będą to butelki do karmienia (także przede wszystkim antykolkowe), bidony dla dzieci pijących wodę i soki, termosy do przenoszenia butelek, podgrzewacze do butelek oraz sterylizatory.

Zachęcamy do zapoznania się z akcesoriami niezbędnymi w czasie rozszerzania diety niemowlęcia. Na uwagę zasługują nasze krzesełka do karmienia, sztućce i śliniaki. Wszystkie wspomniane akcesoria sprawiają, że nauka samodzielnego jedzenia będzie prawdziwą przyjemnością zarówno dla maluszka, jak i rodzica.

Wśród naszych akcesoriów dla niemowląt znajdą Państwo także smoczki oraz eleganckie pojemniki do ich przechowywania. Szeroki wybór umożliwi znalezienie odpowiedniego produktu dla dziewczynki oraz chłopca.

Wszystkie przedstawione akcesoria są wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami, dzięki czemu są bardzo bezpieczne i wygodne dla dziecka. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support