English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Coats & Jackets

Płeć
Przedział wiekowy
Purchase options
Color
Brand
Line
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Kurteczki niemowlęce

Kurtka niemowlęca, to niezbędny element garderoby małego dziecka. Jesienią i wiosną przyda się lżejsza kurtka lub płaszczyk niemowlęcy. Niezastąpiona zimą zaś będzie pikowana kurtka dla niemowlaka.

Do samochodu, jak również wózka proponujemy Państwu także uroczy kombinezon niemowlęcy. W naszym sklepie dostaną Państwo lżejsze kombinezony, idealne na wiosnę, czy wczesną jesień, ale także te grube, idealne na mroźne dni. Dostępne kombinezony mają dopasowane rękawice i/lub buciki chroniące malca przed zimnem.

Zimą bardzo ważne jest zapewnienie ciepła dziecku w czasie spacerów. Do tego celu proponujemy Państwu nasze śpiworki dla dzieci do wózka.

W naszej ofercie znajdą Państwo uniwersalny śpiworek do wózka spacerowego. Jego uniwersalność pozwoli mu funkcjonować również, jako śpiworek do gondoli. Dzięki temu posłuży do ogrzania biegającego już malca, ale sprawdzi się także, jako śpiworek dla noworodka.

W sklepie 5.10.15. proponujemy kurtki i śpiworki najwyżej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z atrakcyjnych cen.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support