English enEUR Choose language

Choose language:

pl

Choose currency:

EUR PLN USD
Your account
Contact
Cart: (0) 0,00 Check out

Bodysuits

Purchase options
Color
Brand
Line
Price
available from
to

product_advanced_searcher.counter product_advanced_searcher.of

Body dla niemowląt 0-2 lata

Body niemowlęce to absolutny klasyk dziecięcej garderoby. Jest niesamowicie uniwersalne i praktyczne. Body dziecięce w połączeniu z półśpiochem może tworzyć wygodną piżamkę. Zestawione ze spodniami czy sukienką stanowi idealny ubiór na co dzień. Nie podwija się, gdy niemowlę jest podnoszone, gdy się przekręca lub samodzielnie porusza, a jednocześnie zapewnia rodzicowi swobodny dostęp do pieluchy.

Body niemowlęce to obowiązkowy punkt dziecięcej garderoby, dlatego w sklepie 5.10.15. oferujemy ich szeroki wybór. Znajdziecie Państwo u nas body niemowlęce z długim rękawem i na krótki rękaw, także bardzo wygodne body niemowlęce kopertowe. W zależności od preferencji mogą Państwo wybrać body niemowlęce rozpinane z przodu, na ramieniu lub bez zapięcia.

Posiadamy w swojej ofercie często poszukiwane body niemowlęce białe, ale też mniej standardowe czarne i granatowe.

Ponieważ body niemowlęce dedykowane jest najmłodszym dzieciom, powinno być wykonane możliwie najlepszej jakości. Takie też produkty znajdą Państwo w naszej ofercie.

 

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

By using this website without changing your browser settings consent to the use of cookies. You can always change your browser settings determining their saving.
Click here to learn more about Cookies Policy.

Sign up for a newsletter
x
Let's chat
Call to support